horny jail crossover

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » horny jail crossover » альтернатива » drop it

drop it

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

https://i.imgur.com/jN4OUXu.jpg

[icon]https://i.imgur.com/9V9UoMu.jpg[/icon][nick]Cassie Howard[/nick][fd]euphoria[/fd][lz]<center><small>ти знов і знов вдихаєш дим</small><br><b>Я ХОЧУ БУТИ НИМ</b>[/lz][status]зраджуй[/status]

+5

2

[nick]Nate Jacobs[/nick][status]подивись, мій реактор горить[/status][icon]https://i.imgur.com/MGZF0F3.jpg[/icon][fd]<a href="https://simpledimple.rusff.me/">euphoria</a>[/fd][lz]Моя любов — чорна біль<br>
i гірка, наче токсичний полин.[/lz]

Якщо ти любиш мене, ти маєш шанувати мене, як Бога. Наші стосунки — релігійний культ, і кожного дня ти повинна старанно йому служити: своїм вбранням, своїм обличчям, своїм голосом.

Блюзнерство жорстоко карається. Ти або завжди на боці служіння, або під анатемою. Якщо ти дійсно любиш мене, це не гра. Я роблю для тебе все. І ти — тільки для мене.

— Ця твоя нова дівчина… Кетті? Вона мені подобається, — міссіс-все-ще-Джейкобс доливає у свій бокал біле напівсолодке. Нейт кривиться. Вона якась несвіжа, постаріла, з заплутаним волоссям.
— Кессі, — роздратовано виправляє, — Ми розійшлися. Напевно.
— Ммм? — мати зітхає в бокал, — Шкода. Вона мені сподобалась.
— Так сподобалась, що ти навіть ім’я не запам’ятала?
— Яка тепер різниця? Ви ж розійшлися? — у неї неприємна, отруйна посмішка. Нейт кривиться, гупає дверима, з грохотом підіймається до себе.

В кімнаті стоїть солодкий запах парфуму, кремів, спреїв для волосся. Кессі виливає на себе одночасно все, що в неї є. Цей запах всього з усім, який навіть неможливо описати, просочився у простирадла, подушки, здається, навіть килим та штори. Ще якнайменше тиждень Нейту виганяти Кессі, яка фізично вже буде не тут. Полки та вішалки заповнені її рожевим одягом. Всюди на підлозі її біляве довге волосся. На робочому столі блищить глітер. У пральній машині залишилась її білизна.

Його особистий простір перетворився на дівчачу роздягальню. Навіть Медді не займала стільки місця. Як вийшло, що він взагалі комусь це дозволив?

Поки Нейт збирає по кімнаті банки з лосьйонами, гелями та тоніками, він рахує в голові плюси та мінуси:
+ Кессі вродлива та старанно підтримує свою красу
+ Кессі ніжна, покірна, навіть вірна, здається
+ з нею весело, як з дорогою іграшкою
+ ціцьки
+ ноги
+ рот

- вона собі дохуя дозволяє. З нього досить зневаги. Якщо до чоловіка ставитись, як до сміття, то він стає йобаним чудовиськом, як містер Джейкобс. Нейт це точно знає: зневага, отрута та глузування матері зробили батька таким. Нейт не хоче закінчити в брудному мотелі на продавленому матраці з розмальованою малолєткою.

Чутно, як знизу відкрилися двері. Мати кличе Нейта — на порозі Кессі. Нейт дивиться на неї зі сходів зверху. В нього холодний, повний презирства погляд.

— Підіймайся. Я вже почав збирати твої речі.

+6

3

[indent]  [indent]  [indent] Вона казала: ти не здатен налякати мене; але

кімната без нього пуста ( й сама ти, виявляється, з дешевого пластику – коліна слухняно згинаються під ледве відчутним тиском його похмурих очей ). Всередині щось стліває, блювотно-солодким маревом розповзається під ніжною ковдрою білосніжної шкіри – два пальці в рота більш не роблять погоди;
встромити б собі ножа проміж тих йобаних грудей, аби гній, нарешті, протік.

[indent] - Так буває, – зригує С’юзі, - коли гидко від себе, на краще навіть не дивитись у дзеркало.

На краще – думає – тобі заткнути свою кляту пельку та не труїти оточуючих перегаром.
Кислятина стелиться оксамитом по сплутаному волоссю, вона забивається в ніздрі, як власний засохлий метал ; застрягає, як бруд серед сколів на кахлі  ( останні ламаються на долонях лініями кохання й життя ).

Кессі скалиться ; але в чомусь С’юзі дійсно була з нею чесна – з задзеркалля поглядом відповідає потворна примара, та аж ніяк не вона сама ; виродка не сховати за мазками консилера, за вогкими тінями : воно пірнає у синьову райдужок розплющених широко очей – то згнила порода Кессі, її вискоблене нутро.

[indent] - Мені треба йти, - спльовує на видиху ; підіймати зіниці догори здається їй тепер непотрібним.

[indent]  [indent]  [indent] Вона казала: ти не здатен налякати мене; але

день без нього міхуриться, наче сукровиця над жерлом рани – біль забивається чорною лінією під збиті нігті.

Медді залишила на згадку подряпини та великий синець під оком ( той ховається під мушлею із тоналки; глітер блищить поверх щоки кристаликами морської солі ). Вона має бути ідеальною навіть зараз – коли хочеться тільки лежати серед зім’ятих простирадл та стогнати, наче загнана у глухий кут тварина. Тому вона посміхається, коли їй відчиняють двері та слухняно підіймається сходами так, наче навколо розриваються блискавки фотокамер.

Вона має бути ідеальною, адже йому те обіцяла ; навіть якщо із ребер пробивається рване серце, плутаючись м’ясним ганчір’ям серед надламаних кісток.

[indent] - Нема чого напружуватись, - ловить очима очі : ті лиш тікають; із вуст лине м'ятний холодок, - я сама впоралась би.

[nick]Cassie Howard[/nick][status]зраджуй[/status][icon]https://i.imgur.com/9V9UoMu.jpg[/icon][fd]euphoria[/fd][lz]<center><small>ти знов і знов вдихаєш дим</small><br><b>Я ХОЧУ БУТИ НИМ</b>[/lz]

+4

4

[nick]Nate Jacobs[/nick][status]подивись, мій реактор горить[/status][icon]https://i.imgur.com/MGZF0F3.jpg[/icon][fd]<a href="https://simpledimple.rusff.me/">euphoria</a>[/fd][lz]Моя любов — чорна біль<br>
i гірка, наче токсичний полин.[/lz]

1:22
Пропущений виклик від: К.

1:23
Пропущений виклик від: К.
Пропущених викликів: 4

— Та хто там тобі наяриває? — Адріана роздратована, хватає телефон, який лежить екраном вниз. Нейт перехоплює її зап’ястя та боляче стискає. Вони дивляться один на одного кілька секунд. Він відпускае руку. Вона відвертається у вікно, поправляє на руці резинку для волосся. Адріана перелякана до аритмії.

Справжнє божевілля — це те, як суспільство змусило жінок думати, що шлюб є чимось надзвичайним, чудовим, що лише шлюб може зробити їх повноцінними та щасливими. Але коли жінка одружується, вона опиняється в пеклі: чоловік очікує, що вона стане для нього домогосподаркою, секс-іграшкою, фінансовим партнером, замінить йому матір, щоб без кінця контейнувати його дурні, недозрілі емоційні сплески. Чоловіки отримують все, але що ми чуємо від них? “Ніколи не одружуйся, бро, це жєсть”. Ти спитаєш у нього, чому, а він відповість: “Бо баба, яка стала твоєю дружиною, починає їбати тобі голову” — і зазвичай це значить, що вона один раз на місяць просить його пропилососити підлогу або, не дай боже, прийняти участь у вихованні дитини.

Єдиний бенефіціар шлюбу — це чоловік, але він робить вигляд, ніби страждає від цього, змушує жінку думати, що рабський труд, яким вона займається день у день — це богословіння. Бути в’язнею — це жіноче щастя. А через десять років, коли дім, робота, діти та сварки заберуть її енергію та молодість, він просто знайде іншу, молодшу жінку, щоб зруйнувати нове життя.

Найогидніше у Келі Джейкобсі — це не його відео-архив, не його орієнтація і навіть не та, з яким обличчям він каже “Ти мене розчарував”. Двадцять років Кел загрібав життя величезною ложкою, він пожирав свою родину і ламав те, що від них залишилось, щоб потім робити вигляд, що він — жертва. Людина, яка бреше та за спиною думає і робить повну хуйню — це не жертва.

Кессі Говард — не жертва. Вона просто звикла, що сльозами можна виправити все, що завгодно. Ніхто не виносить її сліз, навіть рідна матір. Кессі тримає все своє оточення у заручниках: роби, як я хочу, інакше я знову змушу тебе почуватись монстром через мої сльози.

Мила, дні твоєї теранії закінчились. Мені навіть подобається, коли ти ридаєш. Бо ти ридаєш через те, наскільки я важливий. Давай, зроби це драматичне обличчя ще раз.

Нейт стоїть на сходах с беземоційним лицем. Коли Кессі підіймається достатньо близько до нього, він нахиляється й боляче сіпає її ща щоку:
— Що з лицем, крихітко? Посміхнись трохи. Псуєш тут всім настрій.

+1

Вы здесь » horny jail crossover » альтернатива » drop it

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно